Kariéra

Junior účetní

Do týmu finančního účetnictví hledáme kolegu/kolegyni se základní znalostí účetnictví. Požadujeme min. jednoletou praxi, ta ale mohla být získána i během studia. Máme zájem o člověka, který bude mít radost z práce a osobního rozvoje, na oplátku nabízíme práci s kompletní účetní a daňovou agendou podle českého daňového systému a možnost hodně se u nás naučit.

Požadujeme

  • základní znalost účetní a daňové legislativy, ekonomický přehled
  • výborné komunikační schopnosti a smysl pro týmovou práci
  • min. SŠ vzdělání (zaměření na finance a účetnictví výhodou)
  • praxi v oboru min. 1 rok (i během studia)
  • aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů
  • vysoké pracovní nasazení a flexibilitu
  • osobnostní předpoklady pro poskytování poradenských služeb

Pracovní náplň

  • vedení dílčí účetní agendy pod supervizí
  • zákaznický servis v oblasti účetního a daňového poradenství
  • příprava účetní závěrky, spolupráce s auditory a daňovými poradci

Co získáte

  • práci v profesionálním prostředí inovativní poradenské společnosti
  • flexibilní pracovní dobu – možno pracovat i na částečný pracovní úvazek či některé dny i z domova
  • odpovídající finanční ohodnocení závislé na Vašem pracovním výkonu
  • řízený profesní růst – možnost rozšiřování znalostí a dovedností