O nás

Společnost FOCUS Partner, s.r.o. je mladá a dynamicky se rozvíjející společnost, která staví na dlouholetých zkušenostech svých zaměstnanců. Naším mottem je komplexní klientský přístup – poskytování kvalitních služeb v oblasti daní a účetnictví, doplněné o celkové finanční, ekonomické a organizační poradenství.

Využíváme veškerých moderních technologií a proto základní komunikačním kanálem je zabezpečený internet (VPN). To umožňuje našim klientům mít on-line přehled o svém hospodaření, pohledávkách i závazcích.

Samozřejmostí je individuální přístup k zákazníkům. Každý z nás má jiné požadavky a představy a my se snažíme vždy najít to nejlepší řešení pro každého jednotlivého klienta. Proto jsme připravili nabídku našich služeb ve třech základních cenových kategoriích:

MINI – služby „ořezané na kost“. Neplatíte nic, co není bezpodmínečně nutné. Co lze, uděláte vlastními zaměstnanci, nám předložíte připravené podklady a my provedeme jen kontrolu a zaúčtování. Výsledkem jsou nejnižší náklady pro Vás. Na druhou stranu to pro Vás znamená vyšší pracnost.

FLEXI – Máte zájem si některé úkony dělat ve firmě svými zaměstnanci, ale zároveň chcete jistotu, že vše bude řádně připraveno. Naše společnost zajistí metodické vedení Vašich zaměstnanců a supervizi jejich činnosti. K tomu provedeme veškeré odborné účetní činnosti a poskytneme daňovou podporu.

KOMFORT – Nechcete žádné starosti a přitom chcete maximální rozsah služeb? Po tom pro Vás je nejvhodnější úroveň Komfort. Postaráme se o vše, tak aby veškeré povinnosti Vás co nejméně omezovaly, ale zároveň jste měli vždy potřebný přehled